KONST / Litografier / Färglitografi 13746505
nr 1374 6505
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 38x45cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:11:55
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö